znakcr.gif(6 kb)  Obecní úřad Čečelovice
  Čečelovice 32
  388 01 Blatná
  383/49 40 75
  obec@cecelovice.cz

Základní informace Historie obce Obecní úřad Aktivity obce Fotogalerie Zajímavé odkazy Novinky Kontakt
Nabídka
Základní informace
Historie obce
Obecní úřad
Aktivity obce
Fotogalerie
Zajímavé odkazy
Novinky
Kontakt

©Michal Gutwirth

Aktivity obce

  Současnou společností sice hýbe především práce, to ovšem neznamená, že v Čečelovicích nemyslí na mimopracovní vyžití občanů. Již více než stoletou historií se může pyšnit jediná organizace v obci Sbor dobrovolných hasičů, který čítá v současnosti 63 členů. SDH se stará nejenom o ochranu obyvatel před přírodními živly, ale každoročně pořádá i vlastní ples. Nelení ani místní ženy, které organizují druhý společenský ples. Největší letní kulturní a sportovní akcí se již od roku 2003 stalo čečelovické é Roztančené léto, které přitáhlo pozornost volejbalistů, nohejbalistů a příznivců hudby ze širokého okolí. Tradiční je již sportovní turnaj spojený s místní poutí na sv. Petra a Pavla na konci června.

  Kromě volejbalu a nohejbalu mají sportovci možnost poměřovat své kvality i ve stolním tenisu na "pingpongovém" stole v bývalé třídě MŠ, dále je v druhé velké třídě vybudováno zázemí pro zájemce o cvičení na posilovacích strojích. Turnaj ve stolním tenise se koná každoročně po Vánocích.

Místní ženy mají vyhrazen pro sport pondělní podvečer. Využívají opět jednu z tříd v bývalé MŠ. Od jara do podzimka však zvolily vždy v pondělí výlety na kolech. Do tohoto cyklistického sportu se zapojili i místní muži a děti.  

Pro děti je v obci organizován dětský den, rozloučení s prázdninami, čertovská diskotéka a maškarní bál. Dále se děti zúčastňují nácviku hasičského sportu a reprezentují obec na hasičských soutěžích v okolí obce. 

  Pokud chcete sportovat nebo se bavit, určitě si v Čečelovicích svůj druh zábavy najdete!

Kalendář kulturních a sportovních akcí
2.6.2018 ve 13.00 Dětský den
30.6.2018 ve 13.00 Pouťová mše svatá - 14.00
16. ročník - volejbalový a nohejbalový pouťový turnaj - 12.00
Taneční zábava skupina Melodion od 20.00 na návsi
14. 7. 2018 v 8.00 Sběr nebezpečného a velkoobjemového odpadu
28.7.2018 V Čečelovicích bude dojezd RZ Rallye Agropa
17.8.2018 Čečelovické roztančené léto - taneční zábava, hraje Pozor, vizita